کیفیت زندگی  را بهبود ببخش

درباره شفا

درباره شفا

شفا تحت نام شرکت ایران لیسانس به عنوان کارخانه تولیدی محصولات داروسازی و بهداشتی فعالیت خود را از سال ۱۳۴۷ آغاز کرد.
پس از انقلاب اسلامی ، واردات محصولات دارویی به حکم دولت کاهش پیدا کرد  و تولید دارو تحت کنترل و مالکیت شرکتهای ایرانی قرار گرفت . 
در سال ۱۳۶۲ ایران لیسانس نام خود را به شرکت داروسازی و بهداشتی شفا تغییر داد و شروع به افزایش سرمایه گذاری در هر دو زمینه دارویی و بهداشتی نمود.
به علت تعهد و التزام این شرکت برای تولید محصولات با کیفیت، هم اکنون شفا یکی از مشهورترین و معروفترین کارخانجات داروسازی در ایران میباشد.
درحال حاضر در این شرکت  تعداد زیادی محصول (قرص و کپسول) با مدرنترین و مجهز ترین تجهیزات، مطابق با مقررات جامعه پزشکی و داروسازی ایران تولید میگردد.
همچنین واحد بهداشتی ، تولید کننده انواع شامپو ، دهانشویه و لاک پاک کن میباشد که محصولات را با نشان ایرشا به فروش میرساند. تعهد شفا جهت تولید محصولات برتر و باکیفیت باعث گردیده تا نشان ایرشا یکی از محصولات مشهور و قابل اعتماد در بازار ایران باشد.
حدود ۴۰۰ نیروی متخصص و غیر متخصص در بخش های تحقیق و توسعه، کنترل کیفیت، تولید و بسته بندی شرکت شفا مشغول به کار میباشند.

راستی و درستی و امانت در کار
از زمانیکه انسان متمدن برای رسیدن به هدف مشترک بطور دسته‏ جمعی کار میکند، نظم و ترتیب و صحت عمل را شعار خود قرار داده و از هر عملی که موجب هدر رفتن کوشش دیگران باشد پرهیز نموده است.
پاکیزگی
امروز که تمدن جدید سبب شده ‏است گروهی با هم دست به کار شوند، توجه به نظافت بیش از پیش ضرورت دارد، مخصوصاً در کار تولید که پایه و اساس آن بر پاکیزگی و بهداشت قرار دارد.
مهربانی با زیردستان
آنهایی که زیر نظر شما کار می‏کنند شخصیتی دارند، بگذارید استعداد و ابتکار خود را در پیشرفت کار آشکار کنند و آنانکه به شما دستور می ‏دهند تجربه‏ دارتر و کاردان‏ ترند. از دانش و تجربه آنان بهره ‏مند شوید.
رازداری در کار
گرچه در این موسسه راز نهانی در بین نیست و آنچه انجام می شود در برابر بصیرت قرار گرفته است ولی چه بسا ممکن است اگر کوششی قبل از نیل به مقصود آشکار شود نتیجه مطلوب بدست نیامده و زحمات جمعی پایمال گردد.

خط مشی کیفیت

گواهینامه ها