کیفیت زندگی  را بهبود ببخش

نمایشگاه

حضور پرقدرت داورسازی شفا در ششمین دوره نمایشگاه ایران فارما 1400

همزمان با خروج تهران از وضعیت قرمز در مهرماه سال 1400 ششمین نمایشگاه‌ تخصصی ایران فارما به عنوان اولین نمایشگاه ایمن صنعت داروسازی پس از همه‌گیری کرونا برگزار گردید. شرکت داروسازی شفا با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در صنعت داروسازی ایران بعنوان یکی از مهمترین شرکت کنندگان مورد استقبال چشمگیر بازدید کنندگان قرار گرفت و توانست از آخرین دستاوردهای ارزشمند خود رونمایی کند.

حضور شرکت داروسازی شفا در پنجمین همایش بین المللی و هفتمین همایش سراسری تازه های غدد و متابولیسم 29 آبان الی 1 آذر 98 در مرکز همایش های علمی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان

بار دیگر شرکت داروسازی شفا با هدف معرفی محصولات ضد دیابت خود توانست با ایجاد یک ارتباط محکم دوسویه با 550 متخصص غدد و متابولیسم از سراسر کشور، به معرفی محصولات خود بپردازد و این گروه از جامعه پزشکی را با آخرین دستاوردهای خود آشنا سازد. امید است در آینده نزدیک محصولات جدیدی از دسته داروهای ضد دیابت به جامعه پزشکی و بیماران عزیز معرفی نمائیم. 

پنجمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما 2019

شرکت لابراتوار داروسازی و بهداشتی شفا امسال با انگیزه و نشاط غیرقابل وصف و انرژی دوچندان در دو بخش دارویی و بهداشتی با ارائه آخرین محصولات خود به جامعه داروسازی و پزشکی حضوری فعال و گسترده ای را به نمایش گذاشت. در این دوره شرکت شفا با توجه به تجربیات سالهای گذشته در نمایشگاه ایران فارما، با یک تیم مجرب و بهره گیری از آخرین فن آوری بازاریابی نوین به معرفی محصولات خود پرداخت و در این فرآیند توانست نظر بسیاری از بازدیدکنندگان ارجمند داخلی و خارجی را به خود جلب نماید. امید است در راستای برنامه استراتژیک 5 ساله طرح و توسعه، در سال آینده شاهد پیشرفت های چشمگیری از خانواده پر تلاش شفا باشیم.

حضور پرقدرت شرکت داروسازی بهداشتی شفا در دومین کنگره بین المللی نقش جهان  اصفهان مرداد – شهریور 98

این همایش با حضور بیش از 1500 دندانپزشک در تخصصهای مختلف و همچنین 40 شرکت برتر در حوزه تجهیزات دندانپزشکی در هتل عباسی شهر تاریخی اصفهان برگزارگردید. در این کنگره شرکت شفا با نام برند مشهور ایرشا، بار دیگر بر پیشتاز بودن این محصول در کیفیت و تنوع درمانی آن تاکید نموده و نیز جامعه دندانپزشکی بر منحصر بودن این محصول در صنعت دندانپزشکی صحه گذاشتند. 

نخستین همایش تجلیل از چهره های موفق در عرصه صنعت و تجارت در استان البرز     ( 10 بهمن ماه 97 )

شرکت لابراتور داروسازی و بهداشتی شفا در راستای توسعه مدیریت و اقتدار ملی در سال حمایت از تولید ایرانی موفق به دریافت تندیس این همایش گردید.

این موفقیت را به خانواده شفا تبریک می گوئیم.

  روابط عمومی شرکت شفا

بازدید انجمن دندانپزشکان ایران، 8 آذر ماه 97 از واحد بهداشتی –  شادآباد

شرکت داروسازی و بهداشتی شفا برای نخستین بار میزبان انجمن دندانپزشکان در واحد بهداشتی بوده است. در این بازدید جناب آقای دکتر تاجرنیا (ریاست محترم هیئت مدیره انجمن دندانپزشکان ایران) همراه با سایر همکاران و دانشجویان در این حوزه از کلیه مراحل تولید دهانشویه های ایرشا (آزمایشگاه – تولید – بسته بندی – انبار ) به طور مستقیم نظارت نمودند.

از دستاوردهای مهم این بازدید، ضمن معرفی 11 نوع از دهانشویه های ایرشا که به طور تخصصی ضامن سلامت و بهداشت دهان و دندان مردم جامعه می باشد که تاثیر گذاری آن ها امروزه بر کسی پوشیده نمی باشد، همراه با ارائه مستندات و آزمایشات مربوطه با تاییدیه های معاونت غذا و دارو و گواهینامه بین المللی ایزو 9001 کنترل کیفی و حلال جمهوری اسلامی ایران مورد استقبال قرار گرفت که این بزرگواران، دهانشویه های ایرشا را با قدمت 30 ساله با کیفیتی بالا و قابل قیاس با نمونه های مشابه خارجی آن ارزیابی نموده و ضمن تایید محصولات خواستار تولید و حمایت هرچه بیشتر از این محصولات در سطح بازار شدند.

چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما ( دارو و صنایع وابسته ) 2 تا 4 مهر ماه 97 مصلی تهران

شرکت لابراتور داروسازی و بهداشتی شفا درچهارمین نمایشگاه بین المللی ایران فارما مشارکتی، فعال داشت که مورد استقبال بازدیدکنندگان قرارگرفت. از دستاوردهای مهم این حضور که از قبل هدف گذاری شده بود ارتباط خیلی خوب با شرکت های تامین کننده مواد اولیه و اقلام بسته بندی و همچنین عاملین صادراتی جدید بود که بتوانند نتایج ارزشمندی را برای شرکت شفا به ارمغان آورند. امید است با عنایت به اهداف والای شرکت بتوانیم با حضور قدرتمند و فعال در نمایشگاهها و سمینارهای آتی، نسبت به شناخت هر چه بیشتر مخاطبین و ارتقا جایگاه شرکت شفا در صنعت داروسازی کشورعزیزمان ایران افق تازه ای را در فراسوی شرکت شفا ترسیم نمائیم.