کیفیت زندگی  را بهبود ببخش

برندینگ

برندینگ

شرکت لابراتوارهای داروسازی بهداشتی شفا با رویکرد نوین نسبت به داروهای تولیدی خود  از چندی پیش اقدام به برند سازی آنها نموده است. در این راستا واحدی بنام واحد برندینگ ایجاد شده تا حضور مدیریت و نیروهای حرفه ای این واحد تمامی محصولات دارویی و بهداشتی خود را با نام برند معتبر وارد بازارداخلی و خارجی نماید. در این راستا واحد بازاریابی شرکت شفا در کنار واحد برندینگ اقدام به معرفی نام برند شرکت ونیز برند محصولات آن به جامعه پزشکی نموده اند و در حال حاضر با کمک روشهای جدید در حوزه بازاریابی دیجیتالی و برندینگ منطقه ای و جهانی بهترین نام های برند را برای محصولات خود  برمی گزیند. بدین منظور چشم انداز 5 ساله شرکت شفا بدست آوردن سهم مناسب بازار در قالب محصولات برند خود در صنعت داروسازی کشور و منطقه ترسیم شده است.

                                                                       واحد برندینگ شرکت شفا

بیانیه برندینگ شرکت داروسازی شفا                         
برند شفا براساس بازار مکانی خود به شناخت وجوه افتراق قابل تحمل و منزه از اشتباه در حال ترقی می باشد. دیدگاه نوین ما این فرصت را در اختیارمان می گذارد تا نه تنها نظاره گر کنکاش ها و فرصتهای یافته شده برای محصولاتمان باشیم، بلکه باید با هم بر روی آنچه که در ذهنمان وجود دارد در آینده تمرکز لازم را فراهم آوریم.

بازاریابی کلامی 
اساس و شالوده هر برندی نام منحصربفرد و خاطره برانگیز آن است . نام ها باید پرمغز و بی همتا باشند تا بتوانند الهام بخش و فانوسی برای فرآیند برندینگ باشند. 

برندینگ بصری
طراحان برند ما ازعاملهای زیبا شناختی هم چیره دست ترند. آنان حلال مشکلات، برنامه نویس استراتژی، متفکران رو به جلو نیز می باشند.

استراتژی برند 
حرکت بسوی ساخت برندی موفق با یک استراتژی هوشمندانه آغاز می شود. یکی از این موارد تعادل بین دیدگاههای هدفمند و برنامه تجاری قوی به منظور روشن نمودن نقشه راه برای برند ما است. 

تحقیقات بازار
شناخت در حوزه بازارمکانی و مشتریان باعث ایجاد همتی بلند به منظور شکل گیری تلاشی دوچندان بسوی بهبود و پیشرفت خواهد شد. تحقیقات بازار تاثیرگذار اساسا” منجر به تبلور تصمیمات داده محور و استراتژیک در مورد برند ما می شود.